Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem voltam gólyatáborban...

Ha nem voltam gólyatáborban nehezebb lesz beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Egyetemiröl lenne szó. A barátaimmal voltam Olaszországba. Itt sokat olvastam, hogy nehezebb lesz vagy egyátalán nem lehet. bár szerintem ez hülyeségnek hangzik, de olyanok tapasztalatát várom, akik szintén nem voltak. Remélem ez nem így van :S
2013. aug. 31. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem voltam. Ugyan én is idén vagyok gólya, de nálunk simán lehet ismerkedni GT nélkül is (ELTE). A most következő héten pl. lesznek mindenféle kari programok, azonkívül a szakunkon különböző találkozókat szervezünk, főleg azokat megcélozva, akik nem voltak a táborban és így nem sikerült még megismerkedniük a többiekkel. Javaslom, hogy te is kezdeményezz valami ilyet. :)
2013. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt, én nem vagyok nagy partiarc soha nem voltam living room szerü partikon, pàr sört persze megiszok de nem szeretem a sàrga földig ivàsokat. Így is lehet esélyem? :S
2013. aug. 31. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
nem. nincs jelentősége
2013. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én sem vagyok ez a típus, de azért az belefér, hogy a többi szaktársammal kiüljünk borozni a margitszigetre, vagy beüljünk egy kocsmába beszélgetni. Ez a kulturált verziója a "bulizásnak", és így legalább meg is lehet ismerni a többieket. Nálunk szerencsére sokan vevők erre.
2013. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem nekem is így lesz. Ment a zöld kéz mindkettötöknek :)
2013. aug. 31. 22:31
 6/6 anonim válasza:
Szia én sem voltam gólyatáborban és elég nagy hátrányban éreztem magam emiatt. Még most se ismerek sok embert de már van egy kör akikkel tudok beszélni. Ahogy a többiek is írták én is az egyetemi programokban reménykedem hátha azzal sikerül még jobban beilleszkedni.
2013. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!