Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szegedi kollégiumot...

Melyik szegedi kollégiumot ajánljátok (biomérnöki)?

Figyelt kérdés
Elég messze lakok szegedtől. Albérlet drága, így marad a kolesz:D

2014. júl. 24. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Karközi kollégiumok közül választhatsz:

[link]

(Én károlyis vagyok, bármi kérdésed van nyugodtan írj)

2014. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tgeenay ***** válasza:
26%
Most voltam dolgozni a károlyaiban több napot.Elég putri hely.4 ember 1 szobában + ahogy néztem retardált a 90%
2014. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaa arról már hallottam, azt hiszem pont a te válaszod olvastam valahol :D legalább a padló szép lenne nem? :DD


igazából az Eötvös, a Herman és a Móra van még versenyben


esetleg valakinek van vmilyen infója hogy milyen a Móra, mert arról nagyon keveset találtam

2014. júl. 24. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
én a Mórába felvételiztem tavaly szintén biomérnök vagyok, végül nem vettek fel, de a barátnőmet igen. kell motivációs levelet irni. meg a Móra egy szakkollégium, fel kell venned egy tárgyat a koliban is, ezt nem tudom, menyire veszik szigorúan. amúgy aki ott lakik attól csak jót hallottam róla, a szobák meg úgy összességében kollégiumhoz képest jó állapotban van
2014. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

óó értem nekem mondjuk eddig a herman a legszimpatikusabb


megkérdezhetem #4 válaszoló hogy te végül melyik koleszba mentél?:)

és ha van kedved írnál pár sort a biomérnökiről?:)

2014. júl. 24. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 Egy kis tájékoztatás: 3 fő/szoba. Mellesleg te nagyon penge gyerek lehetsz, ha 3 szint közelségből megérzed a "retardált" embereket (mivel a nyári bentlakók az első 3 szinten vannak - akik közül jó néhány nem bentlakó évközben - és te pedig a 6 szint vagy afölött dolgoztál).

Másrészről ha a küllemre célzol a "putri" jelzővel, akkor te sem sűrűn járhattál más karközi kollégiumban (ugyan ezen a szinten vannak - kivéve az Öthalmiban a felújított részt, ahova elsőéves nem sűrűn kerül).

2014. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak egy kollégiumba lehet jelentkezni, igy mivel a Mórába nem vettek fel albérletet kerestem, és anyira hozzászoktam ehez, hogy idén már nem is jelentkeztem kollégiumba. amúgy nagyon szivesen mesélek neked. bármi kérdésed van szivesen válaszolok rá :)
2014. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kromosome ***** válasza:
Üdv a klubban, leendő biomérnök! :) Én Öthalmot mondom neked, mert igaz ugyan, hogy eléggé messze van a belvárostól, de félóránként jár a 79-es, egy köpésre van tőlünk az Auchan, egy picit messzebb a CBA, és hát ugye ami nem utolsó, hogy nem egy pici szobát kell X emberrel megosztanod, hanem konkrétan egy egész lakást 2- illetve 4 emberrel (attól függően, hogy 3- vagy 6 személyes lakásba tesznek téged). A környezet nyugodt, van kolis pub, minden, ami kell! :)
2014. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kromosome ***** válasza:
#5-ös válaszóló: de, azért bőséggel kerülnek az új épületbe is (én is pl. meg számos más ismerősöm is elsősként került be az új épületbe)
2014. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D

hát igen, igazából a herman és az öthalmi között vacillálok:D

herman mellett szól hogy nincs annyira messze a központtól

öthalmi mellett pedig amit írtál is, hogy lényegében 'lakásokban' laksz


és pont amiatt dőlt a mérleg a herman fele, mert kétes hogy öthalmon az újba vagy régibe vesznek fel :D

ha biztos lenne hogy az újítottba akkor nem is lenne kérdés szerintem :D

2014. júl. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!