Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki kapott arról ma sms-ben...

Aki kapott arról ma sms-ben értesítést, hogy elérte egy adott szakon egy adott felsőoktatási intézményben a ponthatárt, az már felvételt is jelent, vagy csak egy értesítés a ponthatár eléréséről?

Figyelt kérdés
Kérek normális válaszokat, ez komoly téma. Köszönöm.

2014. júl. 24. 21:22
 1/8 anonim válasza:
92%
Te ilyen szövegértéssel jelentkeztél egyetemre?
2014. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mostantól márcsak rajtad múlik ha elmész beiratkozni akkor igen ha nem akkor nem..

Szóval felvettek

2014. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Izgul :) én is háromszor néztem meg, hogy tényleg az van oda írva-e amit olvastam
2014. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell megvárjam a besorolási döntést? Mert hallottam jót és rosszat is, hogy az sms nem jelent semmit, mert csak a ponthatárról szól, de hallottam olyat is, hogy felvételt is jelent. Bocsánat hogy ilyen tudatlan vagyok, de 12 órányi diákmunka van a hátam mögött, és emellett nagyon izgulok:(
2014. júl. 24. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ha megvan a pontod akkor felvettek.

Kb két hét és meg kell hogy érkezzen a hivatalos papír is minden egyéb tudnivalóval, de már most biztosan bent vagy.

2014. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
292 pont volt a minimum az adott szakon, és nekem 326 lett. Az lenne a fontos h meglegyen az állami is, mert önköltségesen nehezen bírnám anyagilag:(
2014. júl. 24. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj már, ha megvan, bent vagy! :D
2014. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Relax
2014. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!