Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan egyátalán aki nem...

Van olyan egyátalán aki nem 400+-al várja a vidéki orvosi egyetemek ponthatárait?

Figyelt kérdés
Nekem kereken 400 pontom van. Eddig játszottam a gondolattal, hogy sikerül, de most úgy érzem naív voltam. Másoknak annyival több pontjuk van, hogy kizárt a siker....este 8ig meg fogok kattani :S :D.

2014. júl. 24. 09:44
1 2 3 4
 1/31 csakegypali ***** válasza:
74%
Én ismerek több olyan embert aki 400 pont alatt van és orvosira jelentkezett.Szerintem simán van esélyed bejutni,de már csak órák kérdése minden.:)
2014. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is van ismerősöm aki 395 pontal szinte biztos benne h vagy debrecen vagy szegedre bejut.
2014. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
nekem is kerek 400 pontom van, de egy megbízható forrásból hallottam, hogy 407 szegeden, és talán a többi is körülbelül ennyi, ez 1-2 napos eredmény, szóval én sajnos már nem sok reményt látok erre, isten ments, hogy riogassalak, engem is sokkolóan hatott, de este már biztos dolgokat fogunk tudni. (hozzáteszem én már másodjára futok neki, és nem tudom, hogy mi lesz ha nem sikerül, mert nem sok kedvem van menni gytk-ra) sok sikert!
2014. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
nekem is 400 alatt van, utolsó mennyire biztos az a forrás? én sem akarok menni gytk-ra, pedig oda elég lenne a pontom
2014. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 csakegypali ***** válasza:
49%
Ez a "biztos forrás" engem is érdekelne.:)
2014. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
nem írhatok semmit róla, de kicsi az esélye, hogy az esti eredmény mást mutat, pedig higgyétek el én lennék a legboldogabb ...........................
2014. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

Sosincs biztos forrás...


A pontokat egy gép számolja, és lehetetlen megmondani pontosan ennyi jelentkezővel hogy mennyi lesz a ponthatár, mit számol a gép.......


Mivel nem ember számolja a pontokat, nem lehet megmondani hogy mivan estig.


Szóval 100% hogy nem biztos az a forrás...

De ha este mégis igy alakulna hogy 407 lenne ott amit mondasz, akkor elnézést fogok kérni. De addig fenntartom hogy baromság amit mondasz.

2014. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
egy prof. fülese egyébként
2014. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
36%
bárcsak nektek lenne igazatok. eddig azzal áltattam magam hogz 17-el már csak nem fog nőni, most meg azon kattogok, hogy ha nem lettek sokkal jobbak az érettségi eredmények mint tavaly, akkor mind1 hogy hányan jelentkeztek (majdnem), hogy a francba nőhetett ennyit
2014. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Tavaly is írtak páran "nagyon biztos forrásokról" Debrecenben és Szegeden is 410 fölötti ponthatárt húztak szerintük.....Szóval ne parázzatok miatta! Tuti, hogy csak nagyon keveset változik a ponthatár, a csökkenés úgy általában valószínűbb, mint az emelkedés! Az országos statisztikák alapján...
2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!