Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel a választok...

Nem vettek fel a választok intézménybe. Miért?

Figyelt kérdés
Részt vettem a az elő alkalmassági vizsgán(tanítónak jelentkeztem) és megfelelt eredményt kaptam. Ennek ellenére a felvis táblázatomba ezt írták: "Pontszámítás indoka: Alkalmassági vizsgán nem felelt meg" Azért nem értem, mert dokumentumként feldolgozva volt az alkalmassági vizsgám a felvi. hu oldalán.

2014. júl. 24. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
holnap mindenképp hívd fel őket
2014. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21-ig kellett volna pontszám felülvizsgálatot kéned..de én a helyedben most fellebbezést adnék be..
2014. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontszám rendben van, 260 pont kellet nekem 300 van. Valakinek van még esetleg ilyen problémája?
2014. júl. 24. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt másik alkalmassági vizsga is, amire nem mentél el véletlenül? Mert azt írtad, az elő alkalmasságin feleltél meg. Nem okoskodni szeretnék, csak művészeti képzéseken kettő ilyen szűrő is van.
2014. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elő alkalmassági vizsga egy értékű az alkalmassági vizsgával. Tanítóknak csak ezek közül valamelyiken kell megfelelni. Az elő alkalmassági vizsgára ráadásul fizetni és azért van hogy, ha valakinek esetleg az elő alkalmassági vizsgán nem sikerül az ének vagy a tesi vagy a beszéd az azt még ki javithatja az alkalmassági vizsgán
2014. júl. 25. 00:43
 6/7 anonim válasza:

Szia! Nem a háziorvosi alkalmassági miatt? Mert én ELTE-TÓK-ra jelentkeztem csecsemő és kisgyermekgondozónak, csak nem az ELTE formanyomtatványát tölteettem ki a háziorvosommal, hanem az orvosom saját nyomtatványát. Az ELTE nem fogadta el, a Debreceni Egyetem viszont igen.

Töltsd le a felvi.hu-ról a jogorvoslati kérelmet, és küldd be. Én is azt csináltam ma.

Ráadásul a háziorvosi igazolásom júli 23.-án este került elbírálásra -.-""" Még reklamálni se tudtam, sőt, beküldeni a rendes formanyomtatványt sem... Remélem pozitívan döntenek...

2014. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett az egészből
2015. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!