Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vezzek fel az orvosira,...

Nem vezzek fel az orvosira, teljesen összetörtem. Mivel lehetne eltölteni ezt az egy évet?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul viselem.. Egyszerűen az bánt a legjobban, hogy egyetlen egy ponton múlt az egész, és most így jövőre tök öreg leszek.. Ráadásul foggalmam sincs mit kezdjek magammal. Mesélne valaki, akit szintén nem vettek fel elsőre, arról hogy hogyan élte ezt meg?
2014. júl. 25. 10:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Én 5 éves gimibe jártam, egy évet pedig Amerikában voltam gimi alatt, amitől még eggyel tovább tartott. Akkor most 20 évesen kötöttem volna fel magam ahelyett, hogy felvételiztem volna, mert öreg vagyok?
2014. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jelentkeztél?

Most eléggé megugrottak a ponthatárok a tavalyihoz képest

2014. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Még a PTE-re volt legkönnyebb bejutni, ha jól láttam
2014. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szia!


En muveszeti egyetemre jelentkeztem iden, es csak egyetlen egy helyet jeloltem meg mert biztos voltam a dolgomban. Rengeteg energiat fektettem bele, meg penzt is es ennek ellenere nem vettek fel.

En mar szerdan tudtam, hogy nem fognak felvenni mert lattam, hogy keves volt a pontom...utana kb 3 napig aludni se tudtam, folyton azon gondolkodtam, hogy mi lesz velem igy, egy luzernek ereztem magam. Eloszor nem is sirtam, de amikor anyukamnak elmondtam es a szemeben neztem kb ott tortem ossze es sirtam:D

Teszek majd egy emelt angolt es jelentkezek vmi mas szakra.


Ne keseredj el...tudom milyen erzes, ez az egy ev nagyon fontos lesz, es az a lenyeg, hogy foglald el magad valamivel. Probalj okj-re menni, vagy tanulj nyelvet ha megengedheted magadnak, utazz el, jarsz kulonorakra, barmi:)

2014. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%
Tele vannak a temetők olyanokkal, akiket elsőre nem vettek fel.
2014. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szegedre
2014. júl. 25. 10:26
 7/27 anonim ***** válasza:
Járd be Európát. Tanulj egy szakmát. Dolgozz.
2014. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"Mivel lehetne eltölteni ezt az egy évet?"


Esetleg lehet tanulni egy ismételt érettségire.

2014. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos en nem engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy éljek, ősszel újra írom a bioszt, tavasszal a kémiát, de közben valamit csinálnom kell..
2014. júl. 25. 10:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Tavaly, mikor végzős voltam, csak rendőri szakokat jelöltem meg. Már a fizikai alkalmasságin kiestem, úgyhogy elég korán tudtam h nem leszek rendőr. Elmentem egy OKJ-re, letettem a német nyelvvizsgát, újraérettségiztem, és augusztustól már a rendőri alapkiképzésen leszek :)
2014. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!