Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elértem a ponthatárt, de...

Elértem a ponthatárt, de tűkön ülök, nem kapok egyelőre semmilyen levelet az egyetemtől. Még ma (juli 25. ) kapunk vmien levelet felvin? Vagy az emailre?

Figyelt kérdés
pár perce lehet újra bejelntkezni az E-felvibe, de nincs benne semmi üzenet. csak én vagyok ilyen türelmetlen?:D
2014. júl. 25. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zölddel ki van emelve az a szak, ahova felvettek!
2014. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lesz a felvidben egy hosszú szöveg, azt ki kell bontanod ("tovább", vagy valami hasonló szöveggel) és az alján találod az eredményedet.
2014. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A besorolási határozat lesz az, amely "hivatalossá" teszi a felvételidet. Ezek már szerintem "úton" vannak, e-mailben fogsz értesítést kapni arról, ha az e-felviben is elérhetővé válik.

Ezzel csak annyit kell tenned, hogy átnézed, minden úgy van-e, ahogy annak lennie kell.


Ezt követően - lehet már a hét végén - kapsz majd a sulidtól e-mailben "fontos infókat", valamint a tanulmányi rendszeredhez a hozzáférési adatokat (NEPTUN, ETR kód).

Ezt követően a tanulmányi rendszerben el kell kezdened a beiratkozást, felvenni a tárgyakat stb. Van ahol ezt megteszik helyetted a beiratkozóknak, de van, ahol ezt neked kell megtenned. De mindent le fognak írni a levélben.

2014. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a besorolási határozat a Neptunban volt. A Neptun kódot pedig a köszöntőlevéllel együtt kb. egy héttel a ponthatárhúzás után kaptuk meg, úgyhogy ne izgulj...
2014. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hova vettek föl?
2014. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kár, hogy akár egy hetet is várni kell a köszöntőlevélre. A Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodási és Menedzsment angol nyelvű szakára vettek fel :)
2014. júl. 25. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Felvenni felvettek, ez tuti, nem kell tűkön ülnöd. :-) Később csak hivatalossá teszik, de az már csak formalitás.
2014. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
arra várok már, hogy végre valamilyen hivatalos gratulációt is lássak a nevem mellett egy szépen megfogalmazott szöveggel és neptun kóddal! ez így olyan gagyi hogy kaptam egy zöld keretet :D
2014. júl. 25. 14:27
 9/11 A kérdező kommentje:
És végre, Hál'Istennek megkaptam a köszöntőlevelet! :) ma 20:07-kor, kb. 24 órával a ponthatárok kihírdetése után :)
2014. júl. 25. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen köszöntőlevelet kaptál és honnan?
2014. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!