Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kaptam hivatalos e-mailt...

Emma69 kérdése:

Nem kaptam hivatalos e-mailt azzal kapcsolatban hogy felvetteke, lehetséges hogy van valami gond? Lehet hogy az sms ellenére nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az agyatokra mennek az ilyen kérdések. Nem magyarországon élek, igyekeztem mindennek utánnanézni hogy hogy mennék a dolgok. Elvileg ha smst kaptam hogy elértem a ponthatárt, az azt kéne hogy jelentse hogy felvettek, jól tudom? De sok ismerősömnek jött már hivatalom e-mail is, nekem semmi. Lehteséges hogy valmi miatt nem vesznek fel? Ilyen orvosi igazolások végett(ha valami nem stimmelne vele) lehetséges hogy gond adódik?

2014. júl. 26. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztus 1-én kaptam először hivatalos emailt az egyetemtől, a besorolási határozatot pedig csak 21-én. Idén egyetemet váltottam, felvettek, de még én sem kaptam semmit az sms-en kívül. Ne aggódj! :)
2014. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2014. júl. 26. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!