Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Friss felvételizők, egyetemist...

Friss felvételizők, egyetemisták! Ti mikor állítjátok/állítottátok be facebookon iskolának az egyetemet ahová felvettek titeket?

Figyelt kérdés
Én már szeretném, jó érzés lenne. Csak úgy gondolom, hogy még korai lenne... Néhány ismerősöm már átállította.

2014. júl. 26. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha ilyen problémáid vannak, akkor egyetemen sokat fogsz szívni.
2014. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Vártam ezt a választ... megnyugtatlak, nem ilyen problémáim vannak ;)

Csak érdekel.

2014. júl. 26. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Állítsd át, ha szeretnéd, mert így gyorsabban megtaláljátok a gólyákkal egymást, az ismrőseid pedig tudni egyből fogják, hova vettek fel. Még nem jársz egyetemre, de a frissen felvetteknek már szervezik a gólyafórumokat a seniorok, szóval nemhivatalosan az egyetem része vagy.


Én nem állítottam át, mert nem izgat, gólyacsoportba beléptem és legközelebbi barátaim enélkül is tudják. :)

2014. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az én legközelebbi barátaim is tudják. :)

Hogy találtad meg a gólyacsoportot? Nekem nem sikerült

2014. júl. 26. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Én már átállítottam, mert nagyon örültem, meg örülök is. :) Szerintem semmi baj vele.
2014. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Csak rákerestem lol. Mi a szakod?
2014. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

énis beállitottam mert bódottá van. :)

ha úgyis odajárok teljesen m1 hogy mikor állitom be szerintem.

2014. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
én is átállítottam, már ha tanultam érte, akkor büszke is vagyok rá, amit elértem, hadd tudja meg más is, ha más naponta változtatja meg a profilképét és naponta minden baromságot megosztanak, akkor én ezt, ami fontos állomás az életemben miért ne tettem volna meg? :P :D
2014. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
haha, utolsó totál igazad van:D
2014. júl. 26. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, de ez már az életképtelenséget súrolja. Jó lenne, ha szeptemberre sikerülne kinőni, mert problémák lesznek. Egyetemen senki sem fogja fogni a kezed és magadnak kell meghozni a döntéseket.
2014. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!