Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenkinek küldenek e-mailt,...

Mindenkinek küldenek e-mailt, ha felvették felsőoktatásban? én nem kaptam pedig a második helyre simán bekerültem.

Figyelt kérdés
24-én kaptam egy "nem hivatalos tájékoztatást" sms-ben, hogy elértem az elsőnek megjelölt hely ponthatárát.Oda 284 a ponthatár nekem pedig 299 van.Oké, ott még elcsúszhatok, de a másodiknál pedig 260 volt a ponthatár, na oda tuti, hogy felvettek.De se egy e-mail se semmi.A felvi.hu-n ott van a megjelölt iskoláknál, hogy elértem a pontot, de én úgy olvastam, hogy e-mailt küldenek.Eddig semmi.Szerintetek?

2014. júl. 27. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"elértem az elsőnek megjelölt hely ponthatárát.Oda 284 a ponthatár nekem pedig 299 van.Oké, ott még elcsúszhatok"

Bár hogy a búbánatba csúszhatnál el?

Ha elérted a ponthatárt az azt jelenti hogy felvettek, ott nincs semmiféle de! Felvibe ha belépsz a látod a megjelölt szakok listájánál zölddel kiemelve ahova felvettek.

2014. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Egyre süllyed az értelmi színvonala a felvételizőknek :(


Ha elérted az első szak határát, oda felvettek. Ennyi.

2014. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy az értelmi szinttel lenne a probléma, csupán még sosem felvételiztem, nem tudom, hogy hogy működik.Arra hagyatkoztam amit olvastam, miszerint küldenek e-mailben értesítést. Egyébként pedig hallottam már olyat, hogy elérte valaki a ponthatárt (és nem értem én sem, hogy miért) de nem került be,csak a második helyre.


PS.: egy kérdést tettem fel, a választ köszönöm, de nem tudom minek kell fikázódó megjegyzéseket odaírni mindig mindenhova egyeseknek, ez nem az az oldal, aminek az lenne a lényege

2014. júl. 27. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
a felvételi eljárásnak meg az a módja, hogy elolvasod a szabályokat először, aztán nem kérdezel hülyeséget :(
2014. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha zöld valamelyiknél, akkor bent vagy. Nem azonnal küldenek értesítést, hanem pár napon belül, ha minden igaz, jövő héten (de legkésőbb 5-ig) meg kell, hogy kapjuk. Egyébként én sem kaptam még.
2014. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm az utolsó válaszolónak.egyébként azért paráztam be mert már kb az összes ismerősöm kapott.a felvételi eljárást elolvastam, nem voltam biztos a dolog ezen részében, ezért tettem fel a kérdést, azt hiszem ez az oldal erre való.
2014. júl. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!