Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-re vettek fel és nem...

SZTE-re vettek fel és nem tudom hogy Koliba menjek vagy albérletbe, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az albérlet egy kicsit drágább lenne( kb 30/hó összesen+kaja) , de komfortosabb , a kolesz ( 10+kaja) olcsó áráért nem kapunk sokat.. nem egy fejlett szóbáról lehet szó, és még tanulás szempontjából hátrány is lehet, de elsősorban nekem az árakat kell nézni. Milyen ,,jó" kollégiumokat tudnátok ajánlani?

2014. júl. 27. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen koli. Én nem ott laktam viszont baromi jó ott a hangulat, tanulást is meg tudják oldani
2014. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Neked jött már a felviben besorolási döntés, vagy csak a zöld? Amúgy én laktam 10ezres koliban, minden volt, ami kellett. Sőt. Albérlethez számold hozzá a rezsit is. Úgy mérlegelj, hogy tudd, egy hónapban mennyiből fogsz kijönni. Ha 40ezres bevételed van, akkor nyilván koli.
2014. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én is a kolit javaslom. Nagyjából egységes mindegyik árban (10e Ft/hó). Először is fontos tisztázni, hogy melyik szakra/karra vettek fel? Vannak olyan karok, amiknek eleve meghatározott kolijuk van (pl.: JGYPK), de vannak olyan karok amiknek nincs külön kolijuk, ők úgynevezett karközi kollégiumokban vannak. (pl.: BTK, TTIK)
2014. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat!:) Programtervező informatikus(fejlesztő) szakra vettek fel, ami felsőoktatású szakképzés, és ez a JGYPK karán van. Tehát a teleki kollégium tartozik hozzá, arról tudsz véleményt írni? Ha például rossz, akkor lehet máshova is menni? Vannak kicsit modernebb kolik( mondjuk havi 20k)?
2014. júl. 27. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy annak a karnak amelyiknek van külön kolija, akkor oda kell jelentkezni. Bár ebben nem vagyok biztos (majd amikor a MODULO-ban ki kell tölteni a kolis jelentkezést akkor meglátod, hogy tudsz e választani). Amikor én jelentkeztem tavaly a Teleki kollégiumot nem választhattam volna (BTK-s vagyok). Sajnos sok mindent nem tudok a Teleki koliról de, rosszat nem hallottam még róla. :) Az ár egységesen 10e Ft körül van mindegyiknek. Van az Öthalmi diáklakások, az valamivel jobban felszerelt, de nagy hátránya hogy kint van a város szélén és csak félóránként van busz.
2014. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet marad a Teleki, köszi:) Még azt szeretném megkérdezni, hogy suli mellett mondjuk hétvégén van idő dolgozni, vagy nagyon elveszi az időt a tanulás? Sokan hazamennek hétvégén, de én nem tudok, mert jó messze lakom:D
2014. júl. 28. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet dolgozni suli mellett. :) Napi szinten nyomják az ember kezébe a papírokat, cédulákat a különböző állás lehetőségekről. :D
2014. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uh az nagyon jó lenne:D
2014. júl. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!