Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítói szak levelezőn?...

Tanítói szak levelezőn? Család, munka mellett nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem, felvettek, megijedtem. Matematikát milyen szinten tanítják?

Gyermekkorom nagy álma volt, az élet úgy hozta, hogy most sikerült. Mik a kötelező tárgyak, a kötelezően választható tárgyak, szabadon választható tárgyak? Hány műveltségi terűletet választhatok ami majd a diplomába szerepel?



2014. júl. 27. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól gondold át mennyire tudod majd összehangolni a munkahelyeddel. Úgy tudom, tanító szakon is minden félévben van egyhetes gyakorlat, utolsó évben pedig nyolchetes gyakorlat. Sok munkáltató ebben nem hajlandó közreműködni. Tantárgyakról, műv. területekről általában az intézmény honlapján találsz tájékoztatást.
2014. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Átgondoltam. Amit akartam az élettől: gyerekek, szerető férj megvan. Semmi sincs már amit ettől jobban szeretnék. :)

Köszönöm válaszod :)

2014. júl. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!