Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyukák, akik gyerkőc és...

Anyukák, akik gyerkőc és munka mellett egyetemen tanultok, Ti mivel serkentitek az agyműködést?

Figyelt kérdés
2 év passzíválás után most folytatom az egyetemet, 3.éves vagyok, 4 órás munka és a 3 éves lányom mellett lenne szükségem valami praktikára, agyserkentő (memolife kizárva) módszerre, nagyon belustultam agyilag az elmúlt két évben, és roppant nehezen állok neki, dupla annyi idő menne el tanulásra most, gyerkőcöm nyilván nem hagy, így este 9-éjfélig tudok csak tanulni, anyag rengeteg... :)idő meg kevés :(
2014. máj. 6. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába sikerült, bocsánat, jelentem is.
2014. máj. 6. 12:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudom jelenteni.
2014. máj. 6. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem dolgoztam, de 1 éves volt a gyerek amikor a sulit kezdtem. Hát nem volt egyszerű, energiaital és kávé tartott fent, de sokszor az sem. A legjobb, ha napközben elviszi valaki egy pár órára amíg tanulsz egy kicsit, illetve hétvégén is. Nálam az esti tanulás nem jött be. Ha napközben nem megy, akkor is inkább reggel kelj korábban, mert akkor fog az agy, de este már nem.
2014. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentettem a kategóriát.


Én nem használtam semmit, a gyerek és 8 órás munka mellett tanultam.

Én is este 8-tól éjfélig tanultam, reggel 6-kor keltem, mert a gyereket munka elött bölcsödébe kellett vinni.


Egyszerüen bele kell megint szoknod a tanulásba, ha következetes maradsz, egy félév alatt visszaállsz a megszokott szintre.

2014. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Nem pici már, 3 éves a lányom :) 1 éves kora körül már nem bírtam a gyűrődést, terhesség alatt is, és az első évben minden szuperül ment, utána feladtam, nem bírtam. Most ovisok lettünk, szabadnapom van, nézek ki a fejemből, minden 2.gondolatom a gyerek, ugye nincs baj, ugye nem töri össze magát, ugye nem lesz prezúros, stb.. eljön az este, ő kilenckor elájul, de olyan szinten lefáradok, hogy az valami botrány. Memolife-t próbáltam, áh, hagyjuk. Ülök, előttem a stóc, kiemeltem valahogy a lényeget az első 10 oldalon, de már arra sem emlékszem, mit olvastam, szóval gáz a helyzet! :) a lecitint most olvastam.. de persze férjem jött, hogy ő annó azt próbálta és semmit sem ért..

kv-tea-enegria ital kombó nálam altató :( nem pörget fel, bealszom.

2014. máj. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!