Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitelt fel lehet venni...

Diákhitelt fel lehet venni fél évre, aztán ha kéne még több akkor továbbra is felvenni?

Figyelt kérdés
Koliba fogok lakni, pénz meg nem nagyon van rá, így kell diákhitel, de abba reménykedek, hogy második félévbe lesz ösztöndíjam, és akkor csak az első félévre kéne felvennem pénzt. De aztán lehet nem jön össze az ösztöndíj, hisz fogalmam sincs mennyire fog menni, és akkor továbbra is kéne pénz, ami nekem még mindig nem lesz.

2014. júl. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
diákmunka...
2014. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akarnék is dolgozni, ha találnék, de nem olyan egyszerű az, hogy felnézek netre és már találtam is munkát.

Szóval ha találok munkát akkor dolgozok, ha nem, akkor viszont muszáj leszek diákhitelt felvenni, szóval a kérdésem még mindig fennáll.

2014. júl. 27. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szabad felhasználású diákhitelt vettem fel, mert kellett a laptop. A maximális összeg 250 000 Ft, amit kérhetsz havi részletekre bontva, vagy egy összegben. Ezt a pénzt addig utalják, amíg nem szólsz, hogy köszi, de nem kell több. Ha az egy összegű utalást választod, akkor minden félév elején kapod a pénzt. Én az egyetemem hallgatói központjában igényeltem, ott mindent részletesen elmondtak.

Diákmunkával én is próbálkoztam, de elég zsúfolt az órarendem, így alig tudtam vmit elvállalni. Ha nem vettem volna fel a diákhitelt, akkor még mindig a laptopra gyűjtenék...

2014. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!