Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkát lehet végezni...

Milyen munkát lehet végezni képzettség nélkül, amiből meg is lehet élni?

Figyelt kérdés

A felsőoktatásból kimaradtam, szakmám nincs, de azzal is csak szerény fizetés jön össze mifelénk...

Nem tudom, hogy lehet kitörni a munkanélküliségből úgy, hogy a fizetésből még megélni is lehessen.

Körülöttem azt látom, hogy egy két szerencsés diplomás tud önállóan élni, más diplomások otthon a szüleiknél.

Van aki diplomával sem keres annyit, hogy egyáltalán el tudna költözni otthonról.

A szakmával rendelkező ismerőseim zömére is jellemző. Bár ők kicsit rosszabb helyzetben vannak.

Nekem meg egyik sincs

Olyasmire gondolok amiből egy ember egyedül meg tud élni.Nem rögtön karibi nyaralást tervezek csak egyáltalán egyedül fenntartani magam.

Vár rám egyáltalán jövő?



2014. júl. 28. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól is, merre laksz. Meg egyáltalán milyen munkát vállalnál el. Nem fogok pl. költöztetést javasolni, ha 50 kilós lány vagy.
2014. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

75 kilós férfi lennék. Az megfelelő alkat a költöztetéshez?

Meg lehet belőle élni?

2014. júl. 28. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy ötlet volt. Ha nincs saját autód, neked kell valakihez betársulni.


Megélni meg lehet végülis, de sokat keresni nem szoktak vele, főleg ha ahhoz mérjük, mennyire nehéz munka. Szóval egy kicsit Te is találd fel magad, mert így csak a sötétben tapogatozik az ember ismeretlenül.

2014. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Építkezésre mehetsz segédmunkásnak ha nincs szakmád.

Attól is függ hol laksz..a helyedben nyelvet tanulnék és irány külföld.

2014. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Melyik nyelvet és azzal mit tudok kezdeni?

Segédmunkás leszek külföldön?

Szükség van még egyáltalán a képzetlen munkaerőre külföldön ?

2014. szept. 2. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van autótok, akkor esetleg lehetne indítani fuvarozó céget, persze egyéni vállalkozóként először.Elég sok osztrák cég pl egyéni vállalkozókkal szállítat csak.De nem kell azonnal osztrák, itthon is körül lehet nézni ezen a fronton...
2014. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikhez értesz?
2019. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!