Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 éves elmúltam és felsőfokú...

18 éves elmúltam és felsőfokú szakképzésra jelentkeztem jár még a csalódi pótlék?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nem. Augusztusban már ne várd a családi pótlékot.

és semmilyen kedzevmény már nem jár...

véleményem: szerintem többe kerül egy egyetemista vagy főiskolás ember etetése, elszállásolása mint egy középsulisé.. és pon ekkor nem adnak semmilyen segélyt. nah ez szerintem kiakasztó..

2008. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De kaphatsz segélyt, csak nem azt az összeget, amit eddig kaptatok. Ha igazood az illetékes iroda felé, hogy tanuló vagy, akkor még kaphatsz valamennyi összeget, figyelembe veszik, hogy tanulsz. Minden félévben el kell küldeni egy iskolalátogatásit, és majd valamikor hónapokra rá megkapjátok egyben azt az összeget, ami jár. Nálunk legalábbis így van. Van két kiskorú gyermekem meg egy főiskolás és ha beküldüm az iskolalátogatásit, akkor a két kiskorú gyermekem mellett kapok a nagyobbra is ez bizonyos összeget, mert még tanuló.
2008. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ameddig tanulsz jár úgynevezett gyereknevelési támogatás. De azt hiszem csak abban az esetben ha van egy kiskorú tesód aki után családi jár.
2008. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen kapsz családi pótlékot, és diákkedvezménykeet is igénybeveheted,még 5öd éveken is adnak
2008. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!