Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi ponthatárok kihirdet...

Felvételi ponthatárok kihirdetése után kb mennyit kell várni a felvétellel kapcsolatos e-mailre?

Figyelt kérdés
BME KJK-ra vettek fel, a ponthatárokat 24-én hirdették ki és még nem kaptam e-mailt, kezdjek-e aggódni?

2014. júl. 29. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj el aggódni, hanem kezdd el használni a keresőt.
2014. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne. Nem tudom miért aggódik mindenki azért,mert nem kap értesítést. Engem amikor bsc-re felvettek,utolsó nap kaptam meg,de teljesen nyugodt voltam,mert a felvi nem hazudik,ott meg tudod nézni,hogy felvettek-e vagy sem. Ha mondjuk augusztus 8-ig nem kapsz levelet,akkor már felhívhatod őket,hogy mivan. Azért 8-át mondok,mert néha a postán is csúszik egy kicsit,hallottam már,hogy valaki a határidő után kapta meg a postai értesítést. Mellesleg engem is bme-re vettek fel most és még akkor se fogok izgulni,ha a határidőig nem kapok emailt :D
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A posta nem fog semennyit késni, mert csak elektronikusan történik meg az értesítés... :)
2014. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Postán nem küldik ki az egyetemek is? Én anno emailt is kaptam,meg postán az akkor még ETR kódom,meg egy csomó "szórólapot",amin rajta voltak,hogy milyen ösztöndíjak vannak,hogyan lehet igényelni,egy könyvet az egyetemről,meg a gólyatáborról is infokat,meg hasonlók. Persze lehet ez egyetem függő.
2014. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem amiatt aggódom, hogy mégse vettek föl vagy ilyesmi, hanem mert így nem tudok még gólyatáborba jelentkezni és félek, hogy elkapkodják előlem a helyeket :D
2014. júl. 29. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Más se kapott még a szakodról,megnyugodhatsz. Én se kaptam még semmit,én is bme-s leszek,csak más karon.
2014. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4. válaszoló: az a gólyacsomag, az postán érkezik (legalábbis a PTE-n tuti :D ) :)

A hivatalos besorolási döntést lehet csak online megtekinteni.

2014. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, küldeni fogják :)
2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkaptad? Nekem ma küldték ki a kth-tól a neptunkódom,de semmi mást,de mivel központilag küldik,így az összes bme-snek ma kell megkapnia.
2014. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkaptam igen, köszi :)
2014. júl. 30. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!