Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen esetben kell NEK...

Milyen esetben kell NEK azonosítót igényelni az okmányirodában?

Figyelt kérdés
Mivel elballagtam a diákomat visszavették, de már újfajta diákigazolványom volt. A személyimet meg most újítattam meg.
2014. júl. 29. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
NEK azonosító a diákigazolványhoz kell. Okmányirodában igényelsz diákot és azon az igénylőlapon lesz majd feltüntetve a NEK azonosítód. Egyetemre mész? Mert akkor ott majd a Neptunon kell tovább igényelni, és majd ott kell beírnod a NEK azonosítódat.
2014. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de már újfajta diákigazolványom volt. -> Akkor már egyszer igényeltél nek azonosítót. Még egyszer nem kell.
2014. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is már új fajta diákom volt, mielőtt bekerültem az egyetemre. Nekem senki semmi olyat nem mondott, hogy akkor ne igényeljek újra. Semmi baj vagy kavarodás nem volt belőle, hogy megint igényeltem. szóval akkor nem tudom :D
2014. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!