Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek rá magatokat...

Hogyan veszitek rá magatokat valamire amihez nincs kedvetek, de muszáj?

Figyelt kérdés

Pl. tanulni kellene egy csomót de inkább játszani van kedved és ha le is ülsz tanulni, nem tudsz másra gondolni, csak hogy milyen jó lenne most játszani, olvasni, sorozatozni, takarítani, stb., hogy lehet elkerülni, hogy abbahagyd a tanulást, munkát vagy ami dolgod épp van?


Tippek?


2014. júl. 30. 01:54
 1/6 anonim válasza:
A jövőmre gondolok...mi lesz belőlem ha így folytatom....ha nem teszek semmit azért , hogy valami legyek.
2014. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát pl elhatározom, hogy el akarom végezni a sulit meg tanulni akarok mert érdekel akkor leülök és tanulok, ha meg nem érdekel akkor meg hagyom azt ha becsúszik egy két egyes-kettes hát van ilyen, különben is én már kijártam az iskolát hogy ilyeneken agyaljak :D
2014. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

te irtal az elobb

is?

2014. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen céljaitok vannak amik motiválnak?
2014. júl. 30. 02:04
 5/6 anonim válasza:
Több Pizza.
2014. júl. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno sehogy sem tudtam magam rávenni, még azután sem, hogy egyszer megbuktam. Szóbeli érettségi előtt egy nappal még ott tartottam, hogy nincs meg 40-50 tételem és a meglévőkből is csak 10-20-at tudtam (ez tavaly volt). Végül leérettségiztem 4 kettessel és 1 hármassal. Jelenleg egy hülye OKJ-n vagyok sz.r kilátásokkal.

A lényeg, hogy minél tovább halogatod a dolgot a későbbiekben annál nehezebb lesz magad összekapni.

2014. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!