Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs kedvetek tanulni ti...

Ha nincs kedvetek tanulni ti hogy veszitek rá magatokat?

Figyelt kérdés
Elég meleg is van, fáradt is vagyok, nem tudok gondolkodni annyira fáradt vagyok. Egy fogalmazást kéne írnom, de egyszerűen nem tudok koncentrálni...:SS

2014. jún. 11. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Motivál a jövőkép, amit belőttem magam elé. Persze én más helyzetben vagyok, az érettségi vérre megy.


Az ilyen fogalmazásírásokra általában nem vettem rá magamat, nem akarok rossz példát mutatni, de tény. Egyébként nem ma vannak az osztályozók? (anyámék ált. isk. tanárok, ott ma volt). Mert ha igen, akkor már nem tudnak mit csinálni, ha nem írod meg. :D Ha meg a kettesért megy, akkor ott a motiváció. Ha meg csak jobb jegyért, akkor döntsd el, hogy neked az kell-e. :D

2014. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
sehogy.. ilyenkor még azt is izgalmasabb nézni, hogy nő a fű :D
2014. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,figy, írd ki rövidítve a tananyag dolgait, de a lényeg maradjon benne, so írd le újra sztem, és akkor majd gyönyörködsz, hogy milyen szép; meg fel-alá járkálva tanuld sztem:)
2014. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nálunk pénteken lesz az osztályozó, de még ma is volt tanulás(legalábbis ofőm megtartotta az órát). És még holnapra kéne leadni egy fogalmazást valamilyen adóról... de egyszerűen nem tudom megírni..
2014. jún. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!