Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Év végén meg buktam de készülö...

Év végén meg buktam de készülök a pótvizsgára de ha mégsem sikerülne és évet kell ismételnem de jövőre nem indul olyan szak mint amire én járok olyankor mi van? (9 dikes vagyok)

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hát akkor máshova kell beiratkoznod... ha meg annyira tetszik az a szak, ahol vagy, akkor keresgélj más városokban, ha a tiédben nincs olyan, és akkor marad a koli... de az lenne a legjobb megoldás, ha nem buknál meg
2014. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és muszáj át iratkoznom ? nem mehetnék át abban az iskolában másik szakra ?
2014. júl. 30. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogynem, ha felvesznek
2014. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert ez csak a 2 ötlet előszór meg szeretném próbálni a pótvizsgát és teljes gőzzel készülök rá minden nap tanulok rá és tanárhoz is járok
2014. júl. 30. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!