Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2014/15 NYME DBPK neptun kód?

2014/15 NYME DBPK neptun kód?

Figyelt kérdés

Én még nem kaptam neptun kódot viszont láttam pár helyen hogy egyeseknek meg érkezett. Aki érintett a kérdésben tudna nekem választ adni hogy ő kapott e vagy izgatottan várakozik mint én. :) Előre is köszönöm a segítséget. :)


ui.:NYME Berzsenyi Dániel Pedagógus Képzőbe jelentkeztem :)



2014. júl. 31. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap hozta a postás a levelet. Mivel sokat költözök ezért a szüleim címét adtam meg, ami viszont tőlem 200 km-re van vidéken. Majd jövő héten átveszem, mert úgyis megyek haza látogatóba (még nem tudom, hogy mik vannak benne, de el tudom képzelni, mert jártam már fősulira közvetlenül az érettségi után, de akkor még nem tudtam értékelni, nem tudtam mit akarok, ezért ott hagytam).


Egyébként úgy érzem, hogy anyukám izgatottabb a levél miatt, mint én :D Tegnap mondta, hogy jaj de büszke, hogy felvettek és oh, most már itt a levél is bla bla bla :) Nagyon aranyos volt.


24N

2014. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy fel vettek :) remélem hamarosan én is kapok levelet :)
2014. aug. 1. 11:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Remélem én is, hogy hamarosan megkapod a levelet. Szintén gratulálok a sikeres felvételihez :)


24N

2014. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kaptam neptun azonosítót de jelszót nem :) megnyugodtam kicsit :) de akkor most a neptunba nem tudok így belépni :/ valaki tudna segíteni? :)
2014. aug. 3. 14:41
 15/18 anonim válasza:

a jelszó valószínűleg a születési dátumod egybegépelve.

mai dátum esetén pl. ez lenne: 20140803

2014. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget működött :)
2014. aug. 4. 10:29
 17/18 anonim válasza:

A születési dátumot nekem is elfogadta jelszóként , bár rögtön kéri megváltoztatni , de legalább sikerült belépnem.


Én is BDPK karra megyek ,én vagyok az akivel privátban beszéltél:)

2014. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
És van itt valaki aki igényelne kollégiumot? :) és ha nem titok neki mennyi pont jött össze mert nekem csak 11 :( az kevés nem?
2014. aug. 7. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!