Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha beiratkoztam egy szakközépi...

Ha beiratkoztam egy szakközépiskolába 5öd,6od évre, nappali tagozatra, de regisztrációs díjat kellett befizetnem, ha most 3 napon belül ki iratkozom, akkor visszakapom ezt az összeget?

Figyelt kérdés
Mert ma jött meg az értesítő, hogy felvételt nyertem egy másik ilyen szakképzésre, amit inkább szeretnék elvégezni, csak innen elutasítottak korábban azzal, hogy nincs hely, ezért döntöttem egy másik szak mellett.

2014. júl. 31. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Esetleg nem csak ismernünk kellene az összes szakközépiskola voantkozó szabályait, de még a gondolataidban is kellene olvasni, hogy melyik szakközépről van szó?
2014. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!