Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Képzési formák: nappali:...

Képzési formák: nappali: Budapest - 259. 000 Ft / félév szóval ha 6+1 féléves a képzés akkor eloszlik 6+1 félévre ez az összeg, vagy félévente ennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis minek írták oda, hogy "/félév"? Igen, minden félévben fizetni kell ennyit.
2014. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne légy naiv, ennyit kell fizetned félévente. Nem / képzés van odaírva.
2014. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tandíj összesen 7*259 000 = 1 813 000Ft
2014. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszához annyit fűznék hozzá, hogy az 1 813 000 Ft. több a valóságban. (és most nem esetleges uv díjakat vagy késedelmi díjakat, vagy ismételt tárgyfelvételért fizetendő díjat értem)

Ugyanis fizetős hallgatóval beiratkozáskor köt az egyetem egy képzési szerződést. (nem keverendő a hallgatói szerződéssel!!) ebben van lefektetve hogy a tandíjért cserébe mint nyújt az egyetem a fizetős hallgatónak, és az is hogy milyen összeggel emelheti az egyetem a képzés alatt a tandíjat. Szóval lehet hogy nem változik az összeg, de lehet hogy több lesz jócskán mire vége felé jár valaki.

2014. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!