Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kollégiumhoz nagyon fontos...

A kollégiumhoz nagyon fontos a gyermekvédelmis papír? Kérdeztem az önkormányzattól és ott azt mondták, hogy nem azon fog múlni. Most megyek egyetemre és intézem a kolit.

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kérik akkor kell gondolod, hozy csak viccből kérik? Szerintem ki kell kérni most mit veszîthetsz vele?
2014. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne hagyd, hogy lerázzanak, ha szükséged van rá, akkor kérd ki
2014. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igényelhetünk vmi hülye törvény miatt, mert a 18. életévem előtt 2 hónappal már nem járt, azelőtt viszont járt, de most már nem lehet, mert nem volt meghosszabbítva, de ilyen hülyeséget sem hallottam még, amikor anya egyedül nevel és nem lehet igényelni, most 19 éves vagyok
2014. aug. 1. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek. Kedves kormányunk úgy gondolta, hogy miután betölti egy gyerek a 18. életévét, onnantól kezdve biztos pénzes és vagyonos lesz... :(
2014. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!