Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FONTOS! Ha sikeresen levizsgáz...

FONTOS! Ha sikeresen levizsgáztam akkor mikor mehetek be Szigetszentmiklósra a papírokért?

Figyelt kérdés

Tegnap (szerdán) volt a vizsgám, és sikerült! A papírokért tudom, hogy be kell menni, csak azt nem, hogy holnap (pénteken) mehetek-e értük?? És még az a kérdésem, hogy mi a telefonszámuk és meddig vannak nyitva????? mert sehol nem találom :S

köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2014. máj. 15. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy "B" kategóriából sikerült a vizsga :)
2014. máj. 15. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizsga után kaptál egy papírt, amire ezek rá vannak írva :)
2014. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


3 munkanap után mehetsz a közlekedéshatóságba kérni a vizsgaigazolást. Kapni fogsz egy borítékot, amiben benne lesz a vizsgaigazolásod illetve az orvosi alkalmassági papírod. Ezzel mehetsz az okmányirodába megigényelni, ahol 4ezer ftot fognak elkérni. Okmányirodákban időpontra kell menni, ám kormányablakban is elintézheted, ott nem csak csekkel, hanem bankkártyával is fizethetsz.

Jaigen, az eü vizsgaigazolásodat is vidd magaddal.:)


Biztonságos vezetést!

2014. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :) nem kaptam papírt, azért nem tudtam :/
2014. máj. 16. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!