Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mi fog hiányozni a...

Nektek mi fog hiányozni a nyári szünetből, ha vége lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, még picit korai.., de már mindenhol a suli kezdéssel kapcsolatos termékeket látom....

2014. aug. 1. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sok alvás :) Szeretek egyetemre járni, nagyon jó közösséget alkotunk, de kialvatlanul elég fárasztó tud lenni :)
2014. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elsősorban az alvás, meg télen a bánatnak lesz kedve kelni hajnalba, mikor minden teljesen sötét,és hideg, és már ettől elmegy az ember kedve, holott mégcsak kis se lépett szinte a házból :D Valamint a napi 7-8 órák, a nulladikok, a több kilós hátitáska, ezek valahogy nem hiányoztak a nyaramból, de persze semmi se tart örökké :DD
2014. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az én nyári szüneteim mindig rosszak, mert sokat vagyok egyedül, keveset szoktam barátaimmal lenni ilyenkor mert ők mindig elutaznak valahova:)..de azért hiányozni fog a későn kelés, más nem, mert számomra a nyár azért nem egy jó évszak mert a hőséget nem bírom jól, és elegem van már belőle.
2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon magányos vagyok most a nyáron, heti 5 napban biztos, hogy full egyedül vagyok, és csak a macskákkal tudok beszélgetni. Nem hiszem, hogy vissza fogom sírni ezt a nyarat...

L22

2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy most nem vagyok időhöz kötve, és nem áll rohanásból az összes napom. :)
2014. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most nem hiányzik mert várom a 9-et de tuti hogy vissza sirom amikor több tona házit kapunk de ha észre vesszitek olyan gyorsan megy az év :)
2014. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyümölcsök fognak hiányozni
2014. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a dinnye fog hiányozni, ha már nem lesz
2014. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van:) A sok alvás, a szabadság..hmmm
2014. aug. 2. 11:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Anyu főztje. :-D
2014. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!