Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépészmérnök első évében...

Gépészmérnök első évében milyen tanszereket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam nem nagyon lehet laptopon jegyzetelni, így érdekelne, hogy mit ajánlotok.

2014. aug. 2. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit első órán elmondanak, az kell.

Laptop változó, én egy mérnöki szakon a praktikussága miatt nem ajánlom. Egy emeletes képletet nem írsz be olyan gyorsan mint kellene pl...

2014. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Laptop nem art, de hatarozottan NEM a jegyzeteleshez. Kell jo par fuzet, vagy akarmi, amibe jegyzetelsz (en sima feher nyomtatopapirra szoktam), tomenytelen mennyisegu olcso vacak toll, elejen a kezi muszaki rajzokhoz 2 rotring (egyik dupla olyan vastag heggyel, mint a masik, pl .35 es .7 mm), abrazolo geometriahoz korzo, vonalzo, gorbe vonalzo, tudomanyos szamologep, koffein barmilyen formaban.
2014. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
én mindenképpen vennék egy CNC gépet. Jó az, ha van.
2014. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az bizony jó hogyha lenne, de szerencsére volt 5 évem suliban hozzáférni.
2014. aug. 2. 15:47
 5/5 eSzik válasza:

Én füzetekbe szoktam írni, mert úgyis összekeveredne, ha lapokra írnék, tanárokat nem érdekli, hogy milyen füzetbe írsz, az se különösebben, hogy írsz-e, az a lényeg, hogy tudd!

Értelemszerűen ne szúrj ki magaddal, hogy matekra vonalas füzetet viszel, ábrázoló geometriára meg négyzetrácsosat.

2014. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!