Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon való regisztrációnál...

Neptunon való regisztrációnál megadtam a személyi számom. De lejárt és új személyi igazolványt kaptam. Meg kell változtatni a neptunon is a számot?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tartsd titokban :O majd mekkorát néznek mikor rájönnek, hogy nem is jó a szám amit megadtál...
2014. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le se fogják szarni... Nekem is megváltozott, neptunon módosítottam, soha nem fogadták el a módosítási kérelmem...
2014. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A személyi számod állandó, nem változik a személyi igazolvánnyal, főleg hogy köze sincs hozzá, nem is szerepel rajta.
2014. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most kevered a személyi számot és a személyi igazolvány számot, ez a kettő teljesen más.

Neptunba meg csak a személyi igazolvány számot kellett megadni, ha ez változott, akkor mindenképp írd át.

2014. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!