Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki már várja...

Van itt más is, aki már várja az iskolát?

Figyelt kérdés
Én már várom. Az előző években nem éreztem így, de idén elég unalmasra sikerült a nyaram. Egyedül vagyok ezzel?

2014. aug. 4. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, én is várom. Sok újdonság vár rám, új kutatási témám van pl. és már nagyon várom, hogy a konzulensemmel egyeztessek. :-)
2014. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én már várom, hogy visszamehessek a koleszba
2014. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző, hárman biztos vannak a kérdezőn kívül... :-D
2014. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
várom is meg nem is....várom,mert én többségében szeretem az egyetemet,de azért nem várom,mert jön a hideg,sok eső,hó,latyak,meg délután 4kor már tök sötét van :(
2014. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várom,bár nem a tanulás miatt, főleg amiatt hogy visszaköltözhetek a pesti koleszba és élhetek egy kicsit :D
2014. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez attól is függ, hogy ki, hány éves.

Mert mondjuk egy általános iskolás jobban várja, mint például egy gimis...

2014. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És egy elsős vagy esetleg egy végzős is jobban várja, mint a köztes évfolyamok. :-)
2014. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én várom is meg nem is, mert még ha izgalmas is a nyár hiányoznak az osztálytársak is és a hülyéskedések.De azért nem várom mert utolsó évünk(8.-ik).
2014. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!