Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki várja már az iskolát?...

Ki várja már az iskolát? Miért várjátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 14:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem várom, és szerencsére van még egy teljes hónap addig.
2013. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én várom, mert egyetemre megyek :D
2013. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem :S Mindhárom barátnőm akikkel nagyon jóba vagyok otthagyják a sulit.

Az egyik dolgozni akar mert felveszik őt főállásba a Tesco-ba pedig simán letudna érettségizni, de már nincs kedve tanulni.

A másik külföldre költözik szeptember közepén, őt megértem hogy itt hagyja, mert nagyon jó lehetőséget kapott és kihasználja.

A másik barátnőm ő neki egyszerűen elege van a suliból és azért hagyja itt. Igaz ő már mindjárt 19 éves lesz, nem is megy neki a tanulás csoda hogy nem bukott még eddig, csak egyszer kellett évet ismételnie még 7. osztályba akkor nagyon sokat volt otthon betegség miatt meg műtötték is ami miatt 1 hónapig tartották bent mert többször kellett műteni, meg voltak ott más gondok is. Ő neki csak elege van a suliból, pedig egy kettesre letudna érettségizni de a legszomorúbb hogy szakmunkásba sem akar menni hogy legalább egy szakmát kitanuljon, nem tudom hogyan fog így munkát találni, de olyan rossz így hogy ő sem lesz már :S

Én mindenképp be akarom fejezni mert egyetemre is szeretnék majd menni vagy OKJ-s szakra de az érettségi már egy alap dolog a mai világban már minden szakmához az kell sajnos így én is végig csinálom pedig a sulit én sem nagyon szeretem, de elvagyok ott.

Szerencsére van még egy srác akivel nagyon jóba vagyok, így nem leszek teljesen egyedül barátom nélkül az osztályba, csak ez már olyan rossz így :S

ezért nem várom a sulit.

2013. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire várom, egy kicsit hiányzik már a kolesz, de már előre félek a 3. féléves tantárgyaktól. Meg persze újrakezdődik a nagy hajtás, egész napos tanulások stb. Persze szeretem azt amit tanulok, csak még se kellemes egyszerre több ZH-ra készülni, plusz az idegeskedés...
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utálom már a szakomat, de nem tudom, hogyan/hol folytassam.

Szóval nem várom. :S

Egyébként is vannak terveim még augusztusra. :)

2013. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most megyek főiskolára. A kíváncsiság miatt várom elsősorban.
2013. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én várom.

Egyetemre járok már, és szeretem a szorgalmi időszakot. Jobban szeretem a várost, ahol tanulok, mint az igazi lakhelyemet, ahol jelenleg vagyok. Emellett szeretem a csoporttársaim is, jó lenne már velük találkozni. Arra is kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek az órák, mert lesz egy csomó új tárgyam.

Na meg unatkozok itthon:)

2013. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, erre az unatkozásra muszáj reagálnom, bocsánat az off-ért:

Menj bringázni, futni, foglalkozz hobbikkal, olvass regényt, menj önkénteskedni vagy diákmelózni.

Menj kirándulni, strandra barátokkal, süssetek szalonnát, grillezzetek, vízipipázzatok.


Én azért nem vállalok diákmunkát most - nem vagyok albérletes, sem koleszos, abban a városban lakom, ahol tanulok -, mert alig vagyok itthon, akkor is úszni megyek, vagy bringázni, vagy fotózni vagy olvasgatok a neten fórumokat, cikkeket.

2013. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most érettségiztem, de nem jelentkeztem egyetemre, először el akarom végezni a szakmát. Ezt fogom szeptembertől elkezdeni. Várom is meg nem is, mert sokat kell majd tanulni és nagyon korán kelni, de legalább ott lesznek az új és a régi osztálytársak. Valamennyire már hiányzik a szokásos mókuskerék: korán kelés, suli, későn hazaérni, utána még tanulni és újra meg újra minden nap.
2013. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is várom, a haverok miatt (tudom, velük ilyenkor is találkozhatok), és egy bizonyos lány miatt :) Most leszek tizedikes
2013. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!