Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztikai ügyintéző képzésre...

Logisztikai ügyintéző képzésre milyen füzetek kellenek?

Figyelt kérdés
A napokban fogok magamnak vásárolni, de sehol sem találtam semmit arra, hogy milyen füzeteket kéne vennem. Írtam a sulinak is, de azt a választ kaptam, hogy rám van bízva.. :D Szóval, aki ilyet tanult: elegendő a spirál vonalas füzet, vagy kell esetleg négyzetrácsos? És kb mennyi? Mert azt sem tudom, milyen tantárgyak lesznek, mert ezeket majd szeptember elején tudom meg.. :D
2014. aug. 4. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez már nem az általános iskola, ahol a tanítónéni megmondja, hogy milyen füzet kell... legyél már kicsit önállóbb! Senkit nem fog érdekelni, mibe írsz, az sem, hogy írod-e egyáltalán, amit mondanak.


Azt, hogy milyen tantárgyaid lesznek, bármikor meg tudod nézni az egyetem / kar honlapján, a tantervben.


Egyébként jellemzően felesleges és pocsékolás füzeteket venni egyetemre, mert egy tantárgy egy félévig tart, és a 60 lapos (tehát 120 oldalas) füzetednek max. a harmadát fogod teleírni.


Vegyél lefűzhető lapokat, vagy simán egy csomag A4-es lapot + lyukasztót, meg egy kétkapcsos lefűzőt. Rakhatsz bele színes elválasztókat, hogy tudd, melyik tantárgy hol van. Nekem ez vált be a legjobban. Előadás elején elővettem magamnak vagy 2-3 papírt, arra írtam, a végén beraktam a megfelelő tantárgyra is, és már mentem. Sokkal kényelmesebb, mint spirálfüzeteket cipelni a táskában.


Vizsgára, zh-ra tanulni is sokkal könnyebb, mert kiveheted a lapokat (megszámozni azért érdemes), vagy szükség szerint rakhatsz be újakat a témakörökhöz, ha a gyakorlásodat szeretnéd hozzácsatolni a tananyaghoz.

2014. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!