Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz tartalomjegyzé...

Szakdolgozathoz tartalomjegyzék-de hogyan?

Figyelt kérdés

először is:ugye azt a végén kell megírni,amokor már kész a dolgozat?Mert ezzel kezdeni nem logikus...

Word-ben hogy kell ilyet készíteni?régen gyakoroltuk informatika órán, de sajna már egyáltalán nem emlékszem,mi a menete???

leírná vki részletesen,lépésre-lépésre??(akár példával is)

Nem merem megkérdezni a konzulens tanárt,végülis ez nem az ő dolga...:O


2010. jan. 12. 10:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

#amikor

#lépésről-lépésre

2010. jan. 12. 10:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes címrészeknél a címeket nem "simán" írod be, hanem: a Stílusnál beállítod azt, hogy: Címsor1, címsor2 v. címsor 3, stb. a szerint, hogy főcím, v. főcímen belül hányadik alcím.


Ezután a tartalomjegyzék "beírása" már csak néhány kattintás.

Beszúrás - Hivatkozás - Tárgymutató és tartalomjegyzék

Itt tartalomjegyzék fülre katt

Ott beállítod, ha szükséges vmi, általában nem kell, és OK-ra kattintasz.

Ezután már meg is jelenik a tartalomjegyzéked.


Csak arra figyelj, hogy minden címet Címsor stílusban írj.

És mielőtt tartalomjegyzéket szúrsz be, kattints az első oldalra, hogy oda rakja.

2010. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ok.majd próbálkozom köszi..:))

ha van vkinek még javaslata,írjon nyugodtan:)

2010. jan. 12. 10:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt tudnám én is mondani. Persze a magadnak kézzel írt tartalomjegyzék sokat segít az utolsó formázásoknál.:)
2010. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gyakoroltam kicsit egy már meglevő dokumentumban...kb.értem a metódust..


mi anno valami tabulátorral vagy mivel csináltuk..(erre emlékszem)az mit jelent?

és hogy teszem az 1.oldalra a tartalomjegyzéket...a legelső oldalon levő nagy cím elé teszem a kurzort vagy hogy?ha külön oldalt akarok neki(márpedog úgy kell)akkor egy tök üres oldalra kéne rakni(a legelsőre,amin még semmi nincs)..-nem?

minden oldalnak szerepelni kell a tartalomjegyzékben?tehát ha pl.egy rész tart az 1-10.oldalig,akkor a következő rész úgy lesz feltüntetve a t.jegyzékben h.11.oldal--ugye?


bocsánat h.ilyen béna vagyok,de nincs gyakorlatom:(

2010. jan. 12. 11:18
 6/11 A kérdező kommentje:
de az nem szabályos,ha kézzel írom..vagy igen??
2010. jan. 12. 11:19
 7/11 A kérdező kommentje:

az se egészen világos,hogy osztom be h.címsor1,2,3---

meg ott van még egy csomó beállítanivaló..betűtípus,élőfej,élőláb...stb

elég bonyolultnak tűnik:(

2010. jan. 12. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tagolod a szakdolid?


Pl lehet így

cimsor 1 Bevezetés

vcimsor1 Tárgyalás

cimsor 2 tárgyalás 1 fejezetet

cimsor 3 tárgyalás 1 fejezet 1 alfejezet stb

Eddig érthető?


amikor ez meg van és a beszúrást akarod csinálni a címoldalad után bedobsz egy oldaltörést oda gépeled,. hogy tartalom jegyzék és enter után ott hagyod a kurzot majd ide beszúrod a tartalom jegyzéket.

2010. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kérdés nincs valahol leírva neked a formai követelmény? Abban benne van milyen betű típus milyen sorköz és hogyan állítsd be a margókat. Eleve ebben a formátumban kell megírni, mert ha utólag állítod be akkor elszúrhatja a word az egész állományod, máshol lesznek a dolgok mint szeretnéd.

Előfej élőlábba mit kell írnod? A hivatkozásokat? Láb jegyzetelned kell?

2010. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezek azért mennek mert 3at írtam már:)
2010. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!