Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalom pótvizsga! Hogy...

Irodalom pótvizsga! Hogy zajlik le? (9. osztály)

Figyelt kérdés

Megbuktam irodalomból. Tudom, hülye voltam, meg lusta.


1. Füzetből tanulok, nem könyvből, mert a tanár mindig leíratta velünk az anyagot röviden, a füzetben kb. 40 oldal volt, én leírtam újra új füzetbe, az lett 25 oldal. Szerintetek elég? Azt mondta a tanár, hogy amit velünk leírat, az egy 3-asra elég.


2. Hogy zajlik a pótvizsga? Írásbeli, szóbeli is van kötelezően? Többen vagyunk egy terembe szóbelin meg írásbelin is? Miket szoktak kérdezni?


3. Mért parázok ennyire? Tanulok minden nap, már a füzet felét tudom egész jól, mégis parázok, hogy ha pont olyat kérdez amit nem tudok, és meghúz akkor mivan?Csak mert nem szeret.


Adjatok valami tippet, meg bíztatást, légyszi... :) :)


2014. aug. 6. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű át fogsz menni. A gyökér exem is átment... Ez vígasztaljon.
2014. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első két kérdéskre egy valaki tud biztos választ adni: a tanárod.

A harmadikra én ezt mondom: ha már kilencedikben javítóvizsgát kell tenned, át kellene gondolnod, hogyan tovább a következő három évben.

2014. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De jó neki... De akkor ez tényleg vigasztal. :D


Na az nem mondja meg, mert amikor kérdeztem se válaszolt. Okos gyerek vagyok... Csak hát kamaszodom... Ilyenkor jön elő hogy minden fontosabb a tanulásnál, meg hogy lazára veszünk mindent... Meg hogy kéne egy csaj (majd mikor visszautasít akkor már nem)... De jövőre megmutatom! :D

2014. aug. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!