Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pótvizsgák tényleg nehezek?

A pótvizsgák tényleg nehezek?

Figyelt kérdés
9-es vagy, és sajnos, 3 tantárgyból valószínű a bukásom. Nem hiszem hogy a tanárok adnak esélyt a javításra, meg különben is dolgozatnál olyan stresszes leszek, hogy minden feladatot elrontok. Kérdeztem ismerőseimet,hogy mit hallottak, milyenek is ezek a pótvizsgák. Mindenki mást mondd, ki azt, hogy eget verően nehéz, ki azt, hogy ki lehet rázni kisujjból. Melyik az igaz? Olyanok válaszát várom akik már tapasztalták milyen is egy pótvizsga :)

2014. máj. 17. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem először is pszichológushoz kellene menned, mert így semmrie nem jutsz az életben.
2014. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

3 tárgynál már nem kötelező az évismétlés?

egyébként biztos kapsz lehetőséget a javításra

egyébként semelyik vizsgán nem nehéz a kettes 9.ben pedig szarni bele, senkit nem érdekel

2014. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

"3 tárgynál már nem kötelező az évismétlés? "


- Nem, de a nevelőtestület jóindulatán múlik, hogy engedjék a pótvizsgákat. Három fölött már a törvény sem ad erre lehetőséget.

2014. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem úgy mondták a tanárok, hogy 3-nál még ott a pótvizsga, de ezt szerint ez is csak a nevelőtestületen múlik?
2014. máj. 17. 09:30
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha a tanárok úgy mondták, akkor engedni is fogják.
2014. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát, az mindegy, hogy milyen, kapd össze magad kisapám, mert ez így semmire nem lesz elég. A gimit tanulás nélkül hozni lehet 4-5ös szinten ha odafigyelsz órán. Egy-két tárgyból ha jobb fej a tanár akkor próbálj meg javítási lehetőséget kérni, mert 3ból nem lesz kellemes a pótvizsga.
2014. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az egyik tanárom kijelentette, hogy ő nem feleltet, matematikából meg szerintem nagy nem is lehet, dolgozatnál az idegtől remeg a lábam. És nem gimis vagyok, szakközepes, az egy kicsit keményebb:)
2014. máj. 17. 11:41
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Ja, persze egy normális gimiből ki is vágnának, ha legalább 3 tárgyból buksz, szakközépbe még elmegy.
2014. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

"A gimit tanulás nélkül hozni lehet 4-5ös szinten ha odafigyelsz órán."


Egy jobb gimit tuti nem...

2014. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú,az elég gáz,hogy szakközepes vagy,és már 9.be 3 tárgyból buksz...még lehet javítani azt próbáld meg,mi a 3.tárgy,amiből buksz?
2014. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!