Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptunból lehet valahogy...

A Neptunból lehet valahogy dokumentumot törölni?

Figyelt kérdés
A kollégiumi jelentkezésben annyiszor lett hiba és veszett el minden, hogy az összes papírt 70-szer kellett újra feltöltenem, mire sikerült a jelentkezést leadnom. De amikor már meglévő dokumentumot akartam hozzáadni, azt jelezte, hogy nincs találat. Így most 490 dokumentum van bent a rendszeremben, ugyanaz a a 7 70-szer. Valahogy lehet őket törölni? Vagy idővel eltűnnek?

2014. aug. 7. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van dokumentumom, ami már lassan 5 éve ott "porosodik". Nem hiszem, hogy magától eltűnne.


Telefonálj be a TO-ra, ha szerencséd van, és nem esik ki az ügyintéző kezéből a telefon, vagy nem kap röhögőgörcsöt, akkor ők biztosan tudnak segíteni :D

2014. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az így szép lehet :D

de am igen, szerintem is telefonálj be a TO-nak

2014. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ezt látja valaki, vagy csak én tudom, hogy azok ott vannak? :D
2014. aug. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!