Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvin kétszer töltöttem...

Ha felvin kétszer töltöttem fel egy dokumentumot, és időben jelzek nekik, orvosolni tudják a tévedést?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre, hogy az egyik dokumentumomat egy olyan helyre rakták, ahová nem is gondoltam volna. Így én még egyszer feltöltöttem. Aztán láttam, hogy kétszer is felkerült. Közben kaptam egy mailt, hogy nem tudnak pontot számítani, ha egy dokumentum duplán lett feltöltve. Írtam nekik mailt, de jövő héten fel is hívom őket. Valaki járt már így? Ugye, remélhetőleg megoldják, és nem bukok ez miatt egy évet?

2014. jún. 20. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy nem tudnak pontot számitani, az arra vonatkozik hogy ha pl 11-12-es évvégi bizidből 2x töltötted fel a 11-est akkor a 12-essel nemtudnak számolni.


Nekem külön fel kell töltenem a nyelvvizsgát 2 helyre és rosszul csinálták meg ezért már 3x van feltöltve a nyelvvizsgám. Ettől még semmi gáz nincs. Annyi hogy egyszer számitják.

2014. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha leírnád pontosan hogy mit irtak a levélben, és hogy mit töltöttél fel duplán és hova, az segítene!
2014. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy mesterszakra jelentkeztem, és nem tudom miért, de mivel külföldi középsuliba jártam, most is kérték a bizonyítványokat, és ezeknél véletlenül 2x töltöttem fel az egyiket. Az az érdekes, hogy MA pontszámításhoz semmi köze a középfokú eredményeknek :D Mailben meg csak egy figyelmeztetést küldtek, hogy nem töltöttem még fel az alapszakos oklevelem, és mellé egy tájékoztatót, a leggyakoribb hibákról, ahol ott szerepel ez a 'dupla feltöltés'
2014. jún. 20. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval ott, ahol a hiba van, valójában köze sincs a pontszámításhoz. Csak remélem, nem szívóznak ez miatt.
2014. jún. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!