Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségin milyen...

Informatika érettségin milyen programok közül lehet választani? Függ ez az adott iskolától?

Figyelt kérdés

Már leérettségiztem, de informatikából is szeretnék érettségit tenni (továbbtanuláshoz kell), és nem tudom, hogy milyen programokkal kezdjek el gyakorolni, készülni rá.

Az még nem tudott, hogy melyik iskolá(k)hoz fogok fordulni.


Ami eddig megvan a gépen, az a Frontpage (2003), és az MS Office 2010... De ha lehetne valamilyen ingyenes programot használni MS Word helyett például, annak jobban örülnék (például LibreOffice, vagy ez felejtős?!), vagy a MS Excel, Access megkerülhetetlen?


Előre is köszönöm a segítséget, attól tartok egyébként, hogy elkezdek készülni egy programmal, és majd nem lehet azt használni az adott iskolában, amiatt lesz rossz az eredményem.



2014. aug. 8. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Kihagytad azt az apró, de alapvető információt, hogy milyen szinten mész. Úgy sejtem, közép.

Iskolánként változik, hogy mi van, de ha biztosra akarsz menni, akkor ne iskolában, hanem a megyei kormányhivatalban jelentkezzél, mert ott van fix lista, ebből választhatsz a jelentkezéskor:

[link]

2014. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg kihagytam, elnézést, igen középszinten szeretnék.
2014. aug. 8. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!