Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol a legolcsóbb bevásárolni...

Hol a legolcsóbb bevásárolni iskolakezdésre? Spar, Tesco, Müller vagy valamilyen írószerbolt? Minden egyre csak drágul.

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egyforma lesz,összességben. "Minden egyre csak drágul." mint természetes folyamat ha a pénzük romlik.
2014. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes körbenézni mindenhol. Lehet hogy az egyik helyen a füzet olcsóbb, másik helyen a toll...
2014. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát eddigi összes tapasztalatom szerint az írószerboltok kivétel nélkül a legdrágábbak.Müllerbe nem szoktam járni,így nem tudom ott milyenek az árak.Sparban sem láttam még iskolacuccokat,viszont a Tesco jó áron kínálja a dolgait,igaz az árak egyenesen arányosak a minőséggel is.Ha nem ott veszel iskolatáskát(nyilván Puma,Nike kivétel)és tornazsákot,nagy bajod nem lehet.Tolltartóból is vegyél kicsit jobb minőséget,az még írószerboltokban sem olyan drága,1500-2000 forint körül van.A többi,pl.toll teljesen mindegy,hogy milyen minőségű,mert mire tönkremenne,addigra kifogy.
2014. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyémántlány ***** válasza:
Mi mindig az Auchanban vásárolunk. Jó nagy választék, és a minőség se rossz. Drága, de jó.
2014. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Itt feleannyi az ár, mint máshol:

[link]

2014. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,szállítási díjat is beleszámoltad? :)
2014. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!