Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ha színész...

Mit kell tennem ha színész akarok lenni?

Figyelt kérdés

Igen tudom sok ilyen van aki gondol egyet és eldönti hogy híres lesz meg minden és semmi nem lesz belőle.

De én nagyban játszok, Amerikában akarok színész lenni és filmekben játszani. Most nem kérek olyanokat hogy biztos semmi tehetségem hozzá. Tegyük fel hogy van. Mit kell tennem annak érdekében hogy ezt valaki észre is vegye?

16 éves vagyok és úgy döntöttem leérettségizek ebben a suliban ahova járok hogy mégiscsak legyen olyan végzettségem amivel bármikkor megtudok élni. Vendéglátás - Idegenforgalmi szakon vagyok igaz ezzel csak annyi a gond hogy kicsit sem érdekel ez a szak és más se mert csak színészkedni akarok. És tényleg ez az álmom :D


2014. aug. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki színész akar ,lenni ,mind Amerikára gondol mostanában..(tisztelet a kivételnek)

Először ,nagyon jól kell beszélned az angol nyelvet , jelentkezhetsz egy Amerikai színművészeti egyetemre ,vagy itt Magyarországon az SZFE-re(elég bonyolult bejutni). (ahhoz most jól kell tanulnod!)

Ha Amerikában járnál egyetemre ,ott több meghallgatás van ,ha ott kapsz egy szerepet ,onnan ,egyre mehetsz feljebb(filmsztárokig) (de ahhoz is kell pénz ,hogy kitudj menni ,ott lenni)

2014. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen Amerikába akarok mert hát ott a legvalószínűbb hogy bármit elérjek :D

Az angolra most nagyon rágyúrtam nyáron is végig foglalkoztam vele :)

Igazából csak attól félek ha 19 évesen befejezem a középsulit már késő lesz :/

2014. aug. 11. 02:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Már majdnem 10 éves a kérdésed, sikerültek a terveid?:)

2023. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!