Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Színész akarok lenni. Hogy...

Színész akarok lenni. Hogy kezdjem el, sokan mondjak a tanárok, mikor elokell adni valamit, hogy nagyon jo színész vagyok. Hogy kezdjem el a színészi pályámat Hollywoodba. Milyen suliba járjak?

Figyelt kérdés
Most 12 evés vagyok.
2012. okt. 2. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hollywoodig nem fogsz eljutni szerintem. Járj színjátszókörben, tanulj prózákat, ha egy közeli színház tagokat toboroz, akkor jelentkezz! Amúgy ha elvégzed a Színművészeti Fősulit, akkor már komolyabb helyekre is bekerülhetsz, viszont nagyon kevés embert vesznek fel és még kevesebb végez.
2012. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem így megy ha kijártad a 8. osztály 14-15 évesen akkor választhatsz ,hogy a drámát kiemelt tantárgyként tanulod vagy továbbmész gimibe és később választhatsz szinészi pályát akár iskolát de google a barátod bocsi , hogy nem tagltam mondatokba de szerintem olvasható :)
2012. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Meglehetősen ambíciózus 12 éves vagy.

Hollywood-ról már most tegyél le, ugyanis még egy magyarnak sem sikerült (ha tévedtem, nyugodtan javítsatok ki), és nem hinném, hogy te leszel az első, aki magyarként világsztár lennél.

Aztán ki tudja :)

Előttem szólóknak igazuk van. Kezdj el egy közeli színházban színészkedni, vagy statisztálni, aztán majd jön minden magától.. ha jön.

Még rengeteg szakma megfog tetszeni.

2012. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok színésznőt tudok aki eljutott Hollywoodig, Görög Zita és Dobó Kata neve ugrik be, utóbbi Andy Vajnával kavart, aki kint producer így betolta pár kisebb filmbe, de szupersztár egyikből sem lett. Görög Zita meg az Underworldben szerepelt.
2012. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kedves 11:50 ha magyarként kiköltözik a kedves kérdező külfödre akkor még lehet esélye hogy magyar sztár legyen mert ha megtanulja a nyelvet akkor ő is lehet olyan mint egy HW- sztár ;-)


De ha ez nem történik meg akkor sajnos nem lehet világ sztár

2013. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pancsuu válasza:
pl Osvárt Andrea is kiment Olaszországba most meg már a Szállítóba is játszik :) Én is gondolkodtam sokat a színészeten és semmiképp se Magyarországon kezdeném szerintem neked sem érdemes itt.Én most 16 éves vagyok és jövőre irodalom faktra is megyek , ez neked is jól jöhet :) Ha van a sulidba színjátszó mindenképp jelentkezz :)Sok szerencsét:)Gimi után ha a nyelv megy ,akk színészképzőbe menj vhol Hollywood környékén:) Akik nem futottak be az azért van, mert Magyarországról azt sem tudják ,hogy létezik :D
2013. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó az nem csak úgy van hogy menj el valami színészképzőbe LA-környéké, mert az szinte megfizethetetlen. Meg az amerikai kreditrendszer nagyon zavarossá teszi. Meg nem azért nem futnak be, mert Mo-t nem ismerik. Azért van, mert azok a hírességek akik innen kimentek, nem aulról küzdötték magukat, hanem úgy voltak, hogy voltak már valakik ott ahonnan kimentek, és nem sok olyan színész van, aki úgy van, hogy híres volt valahol, aztán elment HW-ba és superstar lett. Ami kell tökéletes nyelvtudás, reális gondolkodás, rengeteg munka és szerencse, és kitartás, hogy a kis költségvetésű film sötét mozi hátsó sorában ülő, majd az utcán képernyőnek háttal elsétáló fazonból legyél valaki, szép fokozatosan.
2013. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mi lett veled? :)
2016. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Így 8 évvel később mi lett veled?
2021. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!