Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik komolyabban vették az...

Akik komolyabban vették az érettségit és esetleg több tárgyból emelteztek: A 12. előtti nyáron mennyit tanultatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sokat. Az érettségik nem nehezek, mivel előre tudod egészen pontosan, hogy milyen feladattípusból mennyi lesz, és erre célzottan tudsz készülni. Elég rá egy év, még ha hét érettségid is lesz (nekem 8 volt, és mind ötös lett...).


Egyébként jobban tennéd, ha - amit lehet - ősszel megcsinálnád. Nyelvet biztos lehet, a többit nem tudom, most hogyan van.

2014. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előrehozottat sajnos már csak nyelvből és infóból lehet, azt is csak májusban.

Én még csak most leszek 11.-es. De nem szeretnék előrehozoottat, mert az egyik nyelvből emeltezni szeretnék csak nem tudom még, hogy melyikből. Emellett matekból tervezek még emeltet.

2014. aug. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!