Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rejtett kamerás felvételt...

Rejtett kamerás felvételt szeretnék készíteni. Melyik a legmegbízhatóbb megoldás?

Figyelt kérdés

A lényeg: az egyik tanárnőm rendszeresen csesztet és bármit csinálok, nem bírom bebizonyítani a szüleimnek, hogy valójában nincs rá oka. Tavaly gond volt a magatartásommal, de idén teljes mértékben visszafogtam a beszélgetést és egész órán csöndben ülök. Ennek ellenére vannak olyan csoporttársaim, akik bármit csinálhatnak az órán. Üvöltöznek, felröhögnek, beszélgetnek. Kissé igazságtalannak érzem ezt a dolgot. Igaz, hogy ezen a bizonyos órán nem tudok aktívan bekapcsolódni a munkába és egyáltalán nem jó a tudásom ebből a nyelvből. Most bukásra állok, pedig naponta 3 órákat tanulok azért, hogy ne így legyen. Folyton megaláz és elég tűrhetetlen ez a dolog. A csoportban egyébiránt tizenhárman vagyunk. Ezzel a felvétellel (mobil, de remek videót csinál) talán bebizonyíthatnám a szüleimnek, hogy nekem van igazam. Légyszíves segítsetek!!!


Előre is köszönöm


2010. jan. 13. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább diktafonnal venném fel (MP3mon is van ilyen funkció). A mobilt simán meglátja ha feléd néz, elveszi, baj lesz belőle. A hangfelvételt meg csak simán elindítod, nyugodtan kiteheted a padodra, kutya sem veszi észre, hogy veszi az órát.
2010. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!