Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak fellebbezést?...

Hogyan írjak fellebbezést? Ritka "okos"emberek között élek sajnos. A lényeg, hogy érettségi után megszereztem szakács szakmámat, és mindenféle -képpen munkát akartam.

Figyelt kérdés

Ezért pesztráltam a munkaügyi hivatalba ahol nyilvántartásba vettek pályakezdőként. De nem igényeltem semilyen segélyt mert nem az volt a célom hogy abból éljek. és neki álltam munkát keresni.eközben az önkormányzat megkeresett hogy munkát ajánl egy savanyító gyárba.én elvállaltam,viszont másnap megkerestek hogy mégsem a gyárban leszek hanem másnap reggel szálljak fel egy rakás cigánnyal egy teherautóra és menjek kapálni. pesze azt mondtam hogy nem ez volt megbeszélve köszzönöm a lehetőséget de inlább tovább keresgetek. most sikerült is egy hozzám méltó munkát találnom egy kórházi büfében, és ma kaptam a levelet a munkaügyitől hogy törltek a nyilván tartásból mert nem fogadtam el az önkormányzat álltal kínált MEGFELELŐ munkát.. már az is baj ha nem segélyből és közmunkából akarok élni?????? komolyan mondom undorodok ettől az országbtól. de mindegy most a fellebezésemet kell megírnom. de nem tudom hirtelen hogy fogjak hozzá:( aki tud segítsen köszönöm

Egy szomorú és dühüs

22L


2014. aug. 12. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
regisztráltam*
2014. aug. 12. 16:04
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Miért akarsz fellebbezni, ha munkát találtál?
2014. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert a munkáltatónak fontos lenne hogy regisztrált pályakezdőként legyek nyilvántartva. Mert úgy kedvezményt kap rám.
2014. aug. 12. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy a munkaügyi központ regisztrációjából való törlésről határozatot kaptál, a határozat kézhezvétele után 15 napon belül lehet fellebbezni a döntés ellen.

Scanneld be, küld el ha gondolod (személyes adatokat törölheted azt majd te beleírod utána)

Van e valami megállapodás a savanyító üzemben történő foglalkoztatásról..és a módosításról? Írtál e alá valamit?

Ha az ügyben bármi született papíron akkor azt is el kell küldened ugyanúgy törölt adatokkal.

Ha mindez csak szóban volt akkor dátum helyszín, (pontos helyszín, esetleg ügyintéző, iroda stb..amikor volt) azt írd le..10 perc alatt összedobom.

2014. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Igazából a polgármester hívatlan fel és ajánlotta ezt a munka lehetőséget.és azt mondta mindent el intéz az asszisztense. De semmit nem írtam alá.a cég közelében sem jártam mert másnap kapálni kellett volna mennem. Ők Becsaptak a szemembe hazudtak hogy megcsinálják a papírokat és a munkaügyinek úgy adtak le hogy ők megfelelő munkát ajánlották nekem. Június 22.-en kerestek meg ezzel. Hogy ők oda közvetítenek. Akkor azt mondtam oké de nem adták szerződést mivel a kapafoldon lett volna a helyem. KB.egy hete aláírattak velem egy papírt hogy nem vállaltam.mert zaklatlak.hogy nekik vissza kell jelezni a központnak. Tudom ezt nem kellett volna de zaklatlak
2014. aug. 12. 16:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Üzbegisztán elküldöm jol
2014. aug. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!