Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Arány János Tehetséggondozó...

Arány János Tehetséggondozó Program osztályba megyek. Milyen óráim lesznek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan 45 percesek.
2014. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uh. Hát nekünk azt hiszem (már 3 éve voltam 9-dikes) első évben volt matekunk, magyar, komplex humán ismeretek (ez a töri helyét szolgálta, de mi nem igazán töriztünk rajta), rengeteg angol óra, tesi, és tanulás módszertan. Meg heti 1x két óra önismeret. Igazából csak az angol vészesebb, hiszen ez csak egy felzárkóztató év, ahol szinte csak az idegen nyelvi órákra kell készülni. Persze magyarból és matekból is írtunk dogákat, meg feleltünk. Ez még egy nagyon laza év.
2014. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 15. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh, és persze informatika órák. Bocsánat, hogy lehagytam. A mi sulinkban ebből ECDL vizsgát is raktunk. Egy adott modulra készültünk pár hónapot, letettük, majd jött a következő modul gyakorlása. Aztán mindennek a végén bizonyítványt kaptunk róla. De már nem minden iskolában szponzorálja ezt, ha jól tudom. Szóval lehet ti nem vizsgáztok, de azért az informatika óra tuti.
2014. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!