Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik kitűnő tanulók gimnáziumb...

Akik kitűnő tanulók gimnáziumban, és az AJTP keretein belül tanulnak, mettől meddig terjedő ösztöndíjat kapnak? (ha kapnak)

Figyelt kérdés
AJTP=Arany János Tehetséggondozó Program

2012. aug. 8. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk minden A-snak függetlenül a tanulmányi eredményétől, alanyi jogon járt az ingyen koli ingyen kajával, ingyen jogsi és ingyen külföldi utak (jobban mondva utóbbi kettőt az iskola többi tanulója fizette ki). Ez nem elég??? Milyen egyéb juttatásokat szeretnél még? A jogsit én sem ingyen kaptam, szépen elmentem nyáron dolgozni, hogy ki tudjam fizetni. Az A-sokkal ellentétben pedig még sosem jártam Angliában, aztán mégis itt vagyok. K*rvára remélem, hogy másfajta juttatásokat nem kaptok, mert ez így is messze elég felháborító. Az ingyen koli még hagyján, de mire fel ingyen külföldi utak??? Nem véletlenül voltak nálunk annyira kinézve, kiutálva az A-sok.
2012. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké..értettem.:D
2012. aug. 13. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mész középsuliba?
2017. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!