Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Semmelweis közelében hol...

A Semmelweis közelében hol érdemes albérletet keresni?

Figyelt kérdés

Gyógyszerészetire jelentkezek, és ha jól tudom, akkor 3 helyen folyik az oktatás (1092 Hőgyes Endre u. 7-9., 1089 Nagyvárad tér 4., 1085 Üllői út 26. III. em.).

Mivel nem vagyok budapesti, nem igazán tudom, hogy melyik környéket érdemes elkerülni és miért (a 8.ker.-et kivéve) meg hogy hol lenne érdemesebb keresgélni.

Olyat szeretnék, ami nincs 45 percnél messebb tömegközlekedéssel vagy gyalog egyik intézménytől sem.



#albérlet #Sammelweis
2014. aug. 14. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Tuzolto utca, Viola utca, Angyal, Bokreta, liliom, balazs bela utca es kornyeke, ezek egy kopesre vannak gyalog, nem kell tomegkozlekedni, es kulturalt, ujepitesu lakasok is vannak erre.

Ha belefer egy kis kozlekedes, akkor szinten a ix. Keruletben ajanlom a Jozsef Attila ltp-t, ez 2-3 metromegallora van a sote tomboktol, es csendes, nyugodt, zoldovezetes resz, sok sotes lakik itt is, tobbek kozott en :)

2014. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A József Attila lakótelep melyik részét ajánlanád?

2015. jan. 5. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!