Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még...

Manó1235 kérdése:

Szerintetek érdemes még járnom ehhez a matek tanárhoz?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem minden összejött kivéve a matekot. 21.-én lesz a pótvizsga az érettségi meg majd októberben. Az egyik volt oszt társam ajánlott egy nőt hogy menjek hozzá majd ő korrepetál ingyen. Meglehetősen fura körülmények között lakik.. de gondoltam tanítani legalább tud. Menet közben kiderült hogy nekem valamiért csak fizetnem kell alkalmanként egy ezrest. Igaz egy alkalom van h 3-4 óra is, de már az elején elmondtam neki h olyan 2 óra után már nagyon sok nekem és nem tudok úgy odafigyelni. De ezt mindig figyelmen kívül hagyja. Tegnapra megtanultam neki vagy 30 fogalmat amit ő diktált le.. és felmondtam ugyan úgy de már nem volt jó. Hétfőn mentem hozzá nem volt otthon, tudja a számom de nem hívott fel.. még vagy 2x eltekertem nála aznap ( elég messze van ) de semmi, hívtam volna nem vette fel. És ma is mennem kellett volna de tg úgy tett hogy menjél 9re.. én nem igen leszek itthon de kezdjél neki egyedül és majd valamikor jövök. Hát ennyi erővel itthon is lehetek.. nem is mentem ma. Most azért fizessek hogy ő oda van.. és ott tanulok egyedül nála? azt itthon is tudok. Szerintetek? én úgy érzem h amit kellett már átvettük és csak gyakorolnom kell, az elméletet meg csak megkell tanulni. Októberig meg még van másfél hónap és ha érettségiket oldok meg itthon akkor nem lesz gond sztem. Vélemények?

2014. aug. 15. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez komolytalan. DE már ott gyanúsnak kellett volna lennie, hogy ingyen volnának az órák. Hacsak nem baráti szívességről, vagy önkéntes munkáról van szó, egy tanár nem fog ingyen komoly órát tartani. Mégis mit vártál volna?
2014. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondták h mivel abban a suliban tanít ahová jártan ingyen elvállal.. hát oszt társam jól behúzott a csőbe.. vagy ő lehet szimpibb volt akkor neki.. rajtam kívül vagy 3 jártak már nála az osztályomból csak annyira ajánlotta..
2014. aug. 15. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Innen tanulj, ingyenes és nagyon sokat segít. Fogalmakat miért tanulsz? Nem lesz szóbelid. Csak gyakorolj annyit amennyit tudsz és nem lesz probléma.
2014. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*innen:

[link]

2014. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, de a pótvizsgán a fele írásbeli a másik felében meg tételt húzatnak és elkell mondani köszi az oldalt :)
2014. aug. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!