Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázási módszer, rengeteg...

Puskázási módszer, rengeteg anyaggal?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a legalkalmasabb puskázási módszer min. 100 oldalnyi anyaghoz?


Jövő kedden szigorlatozom, addig már nem tudom az egészet megtanulni. Az anyag be van gépelve, állítólag a tanár szigó alatt ki-be járkál, olvas, tehát nem figyel nagyon.


Amire eddig gondoltam:

- harmonikapuska, könnyebb rajta eligazodni mint sok számozott papíron, azonban szerintem rengeteg lesz így is

- mobiltelefonra átküldöm, de még sosem csináltam, nem tudom, hogy lehet majd rajta megtalálni amit keresek


2010. jan. 14. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhh én mindig a harmonikus verziot hasznaltam. Valaki siman nagyobb lapokra és berakta a melltartoba, szamologepbe, szoknya ala stb... Telefont soha nem probaltam, viszont voltam mar olyan vizsgan, ahol valaki arrol puskazott. Tiszta szerencsetlenkedes volt belole, egyebkent sem engedig meg mindig h telefont hasznalj, foleg szigorlaton! De most eszembe jutott, h volt olyan csoporttarsam, aki rendszeresen telobol puskazott és neki ment, csak tul sokat kellett nyomogatni!
2010. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. felmondod darabokban mp3-ra

2. 8-as méretű betűvel kinyomtatod és a dogapapír alá teszed

3. ismét 8-assal kinyomtatod, tolltartóba.

4. ha lány vagy, nejlonharisnyára ragasztod a papírokat, és felhúzod a szoknyád.

2010. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért próbálj meg tanulni is rá, úgy könnyebb kezelni a puskát is.

Ha telefonba írod, akkor pedig nem egybe az egészet, hanem minimum témakörönként. Szóval kisebb témákra kell osztani, mert 50 oldalt végignyomkodni mert a végén van a válasz...

2010. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én a harmonikásak szokom használni általában.

De ha nagyon sok, akkor kis könyvecskék - nem egy nagy,hanem elosztva témakörök szerint vagy valami alapján mondjuk 10oldalas könyvecskékre. úgy könnyebb megtalálni,nem kell egészet végiglapozni,ha tudod,melyik témából van a kérdés.

2010. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én úgy puskáztam, hogy az érintőképernyős telefonomat beraktam a tolltartómba, előtte beléptem a jegyzeteim közé és ha kellett valami, akkor átvettem az érintőceruzát és odahúztam a jegyzetet.

Ilyenkor fontos, hogy nagy tolltartód legyen és jól ki tud támasztani a telefont és a tolltartót, illetne persze legyen lenémítva a telefonom. Nem árt, ha a tanár ilyenkor lezser és ki-be járkál. :)

2010. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdezem: milyen egyetemen van írásbeli szigorlat?
2010. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Illetve azt nem is mondtam, de gondolom alap, hogy ki kell kapcsolni a képernyőzárat, mert az okozhat kellemetlenségeket. Viszont mivel van valami a kezedbe (toll vagy érintőceruza) nem lesz feltűnő a kísérlet. Nekem bevált, de előkészületet igénylő puskázási technika.


(A telefonos tippet ajánló 15:50-es)

2010. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felénk van: ELTE TÓK (tanító szak, pedagógia-pszichológia szigorlat 4. félév, műveltségterületes szigorlat 6. félév)
2010. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Eddig mindig 6-os betűmérettel nyomtattam kis cetlikre, amiket beszámoztam. Kb 7-8 cetliig működik, azonban 5 tantárgynál már rengeteg és össze is keveredhet.


A telefonnal az is baj, hogy nem úgy jeleníti meg mint wordben, ez +utómunkát jelent.. egyébként nagyelőadóban leszünk, hátuk középen szerintem kézben pad alatt lehetne.


Most még rövidítgetem amennyire tudom, így meg is jegyzem, ha nem is a teljes anyagot de legalább azt, hogy mi hol van.

2010. jan. 14. 15:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Szintén ELTE, csak TÁTK. De BME-n is voltam írásbeli szigorlaton matekból, csak annak kellett szóbelizni akit többször meghúztak.
2010. jan. 14. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!