Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok belepni a neptunba?

Hogyan tudok belepni a neptunba?

Figyelt kérdés
Iden vettek fel foiskolara, ki is kuldtek e-mailben es levelben a jelszavam, de semmi mas adatot.
2014. aug. 17. 07:16
 1/4 MrPifta ***** válasza:
beírod a googlébe az egyetem nevét és a neptun szót. az első találatot elmented. Beírod a megfelelő mezőbe a levélben küldött neptun-kódot és a jelszót, és már használhatod is
2014. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most nem mind1, hogy a neptun kódodat küldték meg vagy a jelszót. Nálunk régen egyiket sem küldték meg, nehogy belenyúljunk idő előtt. Beiratkozásnál megkaptuk a kódot és azt, hogy a jelszó megegyezik a születési évünkkel és az első belépésnél változtassuk ezt meg.
2014. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Mint írtam csak kódot kaptam...hülye nem vagyok hogy magát a neptunt nem találom...

Második: Én se akarom piszkálni a neptun fiókom,csak azt írták a levélben hogy a beiratkozáshoz szükséges egy dokumentum amit onnan kell letölteni.

2014. aug. 17. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
a neptun kódhoz a Q-térben tudsz jelszót generálni, utána azzal léphetsz be a neptunba
2014. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!